Nasza misja

Przepis na sukces!

…cofnij czas o kilka lat, mierz wysoko i spełniaj marzenia!

Odnosząc się do powyższych słów naszym przesłaniem stało się stworzenie takiej oferty, by każdy salon piękności w Polsce miał możliwość podniesienia swoich usług poprzez dostęp i zakup profesjonalnych urządzeń po atrakcyjnych cenach. Dzięki temu szeroko dostępne staną się wszelkie zabiegi upiększające i relaksujące, które pozwolą klientom poczuć się pięknym, młodym i w pełnym tego słowa znaczeniu cofnąć czas przy zastosowaniu najnowszych technologii w kosmetyce i dermatologii.

Jesteśmy alternatywą dla firm franczyzowych . Bez żadnych wstępnych opłata i stałych zobowiązań pomozemy w doborze atrakcyjnego wyposażenia twojego gabinetu stosując jednocześnie różnorodne upustu i pakiety lojalnościowe. Jednocześnie służymy pomocą w szeroko pojętym marketingu.

Podnieś standard swojego gabinetu , stwórz miejsce w którym spełniać się będą marzenia o pięknym atrakcyjnym wyglądzie i do którego z radością każdy będzie wracał.

IMPORTER I WYŁĄCZNY DYSTRYBUTOR PROFESJONALNYCH URZĄDZEŃ KOSMETYCZNYCH I  MEDYCZNYCH

Katalog Produktów

Odwiedź
kategorię

Urządzenia
wyszczuplające

Odwiedź
kategorię

Szkolenia
kosmetyczne

Odwiedź
kategorię

Wynajem
sprzętu

"...Cofnij czas o kilka lat
mierz wysoko i spełniaj marzenia."

Kontakt

Finansowanie
+48 606 496 357

Dla klientów, którzy zdecydują się zakupić urządzenia medyczne w naszej firmie korzystając z leasingu lub pożyczki medycznej polecamy sprawdzone rozwiązania oferowane przez naszego Partnera firmę KRC MedFinance. Dostępność kilku firm finansujących w jednym miejscu oraz doświadczenie tej firmy we współpracy z dostawcami medycznymi gwarantuje szybkie
i skuteczne przeprowadzenie całego procesu.

 

 

wiecej...

 

Szkolenia

Przy zakupie sprzętu zapewniamy szkolenia z jego obsługi. Szkolenia przeprowadzone są przez wyspecjalizowaną katdrę.

Po zakończeniu szkolenia wydany zostaje certyfikat.

 

Serwis
+48 501 374 141

Zapisz się na newsletter